Kapı Kilidi Tamiri - Samsun Çilingir

Uzun süre kullanılmayan kapılarda kilit mekanizması kapı karşılığı aşınmaları ve kilit içindeki pinlerden kaynaklı bozulmalar olabilirmektedir. Kapının dil sisteminde bozulma veya kayma olduğunda kilitleme sorunu ile karşılaşabilirsiniz. Samsun Çilingir kapsamında kapı kilidi tamiri hizmetimizden de 7 Gün 24 Saat destek alabilirsiniz.

Uzun süre kullanılmayan veya fazla kullanıma bağlı olaraktan oluşan mekanizmalardaki aksaklıklar sizlerin mağdur olmasına sebebiyet vermektedir. Kapılardaki kilit sistemleri genel itibariyle çeşit çeşit olmakla birlikte hepsinin ortak özelliği olan belli bir zaman sonra aşınmaya uğrama pimlerde bozulmalar ve kilit içindeki zorlamalara bağlı hasarlar kapılarda bakım ve tamire gereksinimi elzem hale getirmektedir.

SAMSUN ÇİLİNGİR olarak yıllarımızı verdiğimiz bu mesleğin ana sorunu olan kapı kilitlerinin artık yıpranması ve kullanılmaz hale gelmesidir. Genellikle yaşanan sorunlar kilit içinde anahtar kırılması , anahtarın yuvaya oturmaması, kapı dilinin yarım veya daha az hareketli olması, aşınmaya bağlı pim bozuklukları ve kapı karşılığındaki oynamalar sizleri kapıyla adete mücadele edercesine bir duruma sokmaktadır.

Çilingir hizmetimiz bu gibi durumlarda müşterilerimizi bekletmeksizin anında müdahale eder ve günlük sıkıntınızdan sizleri en kısa sürede refaha kavuşturur. Kilit tamiri işi her kişinin ustalıkla yapabileceği bir iş değildir.

Eğer kapınızda veya kapı karşılığınızda bir sorun yoksa sorunun kilitte olma ihtimali yüksektir bu gibi durumlarda bizimle iletişime geçebilir bilgi alabilir yardım isteyebilirsiniz. Kilidinizin eğer tamir edilme durumu varsa tamirini yaparız. Yok ise zaten kilit değişimi mecburi bir hal almaktadır. Her uzmanın kilitlere yaklaşım tarzı farklı olabilir. Ama bizim tarzımız standarttır. Kilidin kalitesi ve kullanımı zaten çoğu şeyi ele vermektedir. Bu sayede tamir olabilecek bir durumda olan kilidi tabiki tamir etmek isteriz. Ama sizde bunu iyi anlayacaksınızdır eminim ki. Her kilit tamir edilmez veya tamir maliyeti kilit maliyetini aşabilir. Bu durumun olmaması için tamir olacak kilidin kalitesinin yeterince iyi olması gerekmektedir. Aksi halde siz mağdur biz ise zaman kaybı yaşamış oluruz. Ki zaten tamir olunan birşey ile yeni alınan bir ürün arasında yıllara ayrılmış kullanım farkı olacaktır.

Sizler için en doğrusunu sizlere sunup durumu izah edeceğimizden hiç şüpheniz olmasın. Güzel bir seçeneğe siz değerli müşterilerimizi ulaştırmak gönül gayemizdir.

KİLİT TAMİRİ ÜCRETİ NE KADAR ?

Kapı kilidi tamiri duruma göre değişen bir olaydır. ATAKUM ÇİLİNGİR olarak en uygun fiyatı sizlere sunmaktan gurur duyarız . Bizlerden fiyat almadan kimseye söz vermeyin. ATAKUM ÇİLİNGİR her daim hizmette olmakla beraber 7/24 sizlere en kaliteli hizmeti vermek ve işinizi en kısa sürede yapmak için sahada yer almaktadır. Kilidinizin durumu tamir olup olmayacağı değişmesi gerektiği gibi sorunları sizlere bildirip fiyat aralığını tahmini olarak sunabiliriz. En kaliteli işçilik her zaman en yüksek fiyat değildir. Bizim sizlere karşı böyle yaklaştığımızı unutmayınız.

KAPI TAMİRİ UZUN SÜRER Mİ?

Kapı tamirleri genellikle uzun işlem gerektirmez. İLKADIM ÇİLİNGİR hizmetiyle sizlerin kapılarını zamanınızı çok almadan tamir eder veya kilidinizi değiştiririz. Bizden bilgi aldığınız zaman sizlere şeffaf bir şekilde müşteri memnuniyetini gözeterek tüm cevapları rahatlıkla veririz. Evinize en yakın mesafedeki personeli sizlere yönlendirip zaman kaybından tasarruf etmenizi sağlarız. İLKADIM ÇİLİNGİR genellikle bu işleri en hızlı yapan firma olarak personelinede bu duyguyu aşılayarak kendini geliştirmektedir. Bizlere güvendiğiniz sürece zamanınız size kalacaktır.

Hemen Ara Whatsapp