Hizmetlerimiz - Samsun Çilingir

Samsun Çilingir Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bize direk ulaşabilirsiniz.


Çelik Kapı Açma

Samsun Çilingir olarak kilit değiştirme hizmetini Samsun ‘un tüm mahalle ve ilçelerinde çilingir hizmeti verilmektedir.

Kale Kilit

Kale kilit sistemleriyle 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Samsun Çilingir olarak sizlere sadece kapıda kaldığınızda değil kilit değimişi, kilit tamiri veya hırsız önlemli kilitlerde de yanınızdadır.

Kapı Kiliti Tamiri

Kapı kilidi tamiri hizmetimizden 7 Gün 24 Saat destek alabilirsiniz. Uzun süre kullanılmayan kapılarda kilit mekanizması kapı karşılığı aşınmaları ve kilit içindeki pinlerden kaynaklı bozulmalar olabilirmektedir.


Hizmetlerimiz

Hizmetlerimizi gönül rahatlığıyla sizlere şeffaf bir biçimde anlatır ve yaşatırız. Bizler hizmet geçmişi , hizmet kalitesi ve hizmet ekibi olarak sizlere en yakın konumda olup en kısa sürede sizlere ulaşmayı hedef ve ilke edinmiş bir öncü sektörüz. Bu alanda Samsun Çilingir olarak ele almış olduğumuz sistemlerimiz en yetkili kişiler tarafından sizlere sunulmakta olup gerek mesai saatleri içerisinde gerekse mesai saatleri dışında ihtiyacınız olduğu her an sorunlarınızı gidermeyi hedeflemiştir. Kilitlerin çeşitliliği ve kalite farklılıkları göz önüne alındığında doğru yerde doğru müdahelede bulunmak bizim işimizdir. Bu farklılıkları ortadan kaldıran zor gibi görünen ama uzman ekibimiz sayesinde kolaya dönüşebilen bu sorunlar bizim için uzun yıllar dayanağımız olan tecrübemizle sabittir. Sizlerde Samsun Çilingir olarak bizlere ulaşın ve çözüme kavuşun.

Bunun yanında kale kilit sistemleriyle sizlere kalite sunmaktayız. Kale kilit sistemi sizlere uzun ömürlü bir kapı güvenliği sunmaktadır. Hem kalite hemde dayanıklılık olarak güvenle kullanabileceğiniz bu markayla evlerinizde yıllarca rahatlıkla oturabilir eğer kiracı iseniz taşındığınız evlere aktarabilirsiniz. Takmış olduğumuz kale kilitleri taşınma durumunda ücretsiz olarak yeni evinizdeki kapılarınıza monte etmekteyiz. Bu kilit sayesinde hem anahtar dişlileri veya bilyeleri uzun süre dayanıklı kalır en küçük zorlamarda bile eğilen yada zarar gören diğer markalara nazaran daha rahat kullanım oluşturur. Yine ürünlerin kalite ve güvenlik seviyeleri gereği evlerinizde daha rahat olmanızı temin etmiş oluruz. Eğer kapıda kalmış anahtarınızı kaybetmiş yada içeride unutmuş iseniz bizi arayın biz size zamanınızın değerini bilerek kısa sürede hizmet verelim. Kilitleriniz hırsızlar tarafından hasar görmüş ve deforme edilmişse bunun için size tamamen bu olaylara maruz kalmamanız için elimizde olan kilit sistemlerini sunabilir ve bu durumu bir daha yaşamamanız için elimizden geleni yaparız. Sizde yeni taşındığınız bir evin kilidini daha önce kimler kullandı ve kimlerde anahtarı var diye düşünürseniz bu şüpheden kurtulmanız için yine bizlere ulaşın her zaman yegane çözüm bizde olacaktır. Bu sayede sizi kaliteyle ve güvenlikle buluşturalım. Kapılarınız emniyetli olsun. Kapı rozetleriniz sizleri koruyan en dış kalkandır. Kalkanınız sağlam olursa kimse içeriye girmek için cesaret bulamaz. Size sunacağımız rozet çeşitlerini görmeden karar vermeyin.
Kalite ve güvenliğin buluştuğu nokta olarak her sorunun ana çözümünü belirler ve anında doğru müdahaleyi yapan uzman arkadaşlarımız. Sizlere sunduğu çeşitlilik ve her bütçeye uygun kilit tipleriyle kapınızda bir adres olmaktadır. 7 gün 24 saat boyunca verdiğimiz çilingir hizmetlerimiz aynı zamanda uygun tarifelerle sizlere sunulmaktadır.

Oto kilit mekanızmalarında yaşanan sorunlar ve anahtar kaybı durumlarına karşı bizlere ulaşabilirsiniz. Samsun anahtar sistemleri yelpazemiz yeterince geniş olup aracınıza da zarar gelmeden kapınızı açmaktayız. Aynı şekilde dış kapı otomatikleri sık sık arızalanan kapılardandır . Bu arızaları giderir ve dilediğiniz zaman yeni kilit sistemi monte edebiliriz. Evlerimizde hepimizin de olduğu üzere oda kapısı vardır bazen kendiliğinden takılı kalan kilitler bazen çocuklarımızın oynarken kilitli bırakması ile oluşan oda kapılarındaki her türlü sorunuda uzman ekibimiz kısa zamanda halletmektedir. Evlerimizde bulunan dış kapıların marka ve modeline göre çilingir hizmeti sunmaktayız. Bazı kilitlerin durum itibariyle sağlamlığı söz konusu olduğunda başka bir çilingir hizmeti sistemi kullanmaktayız. Ters dilli kapılarda veya bilye anahtarlı kapılarda kilit korumalı kapılarda kullandığımız sistemler tamamıyla farklıdır. Bu yüzden güvenle bizle tanışıp hizmet kalitemizi yakından görmenizi tavsiye ederiz. Geceleri çoğu çilingir hizmet vermek istemez biz ise size en kısa sürede ve gece veya gündüz demeden hizmet arzı sunmaktayız. Bizden fiyat almadan çilingir hizmeti almamanızı tavsiye ederim. Zamansız içeride unutulan anahtarlar kabusunuz olmasın evleriniz kapılarınız daima bize emanet. Kapılarımızda bizler için önemli noktalardan biri de çocuk emniyeti o yüzden çocuklarınızın kapıyı açarmı korkusuyla yüzleşmeyin biz gelelim ve sizlere elimizdeki çocuk kilidi sistemlerini tanıtalım. Her günümüz sizinle her günümüz ayrıcalıklı siz arayın biz değer katalım.

Hemen Ara Whatsapp